Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Count
bg: Брой

en: Authored on
bg: Написано на

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Apply
bg: Търси
