Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
