Simplenews Stats (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Count
lt: Skaičius

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Sent status
lt: Būsena Išsiųsta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
