Simplenews Stats (3.0.0-beta6) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Action
ur: ایکشن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
