Simplenews Stats (4.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sent status
lv: Nosūtīšanas status

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
