Simplenews Stats (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
