Simplenews Stats (8.x-1.0-beta12) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Action
sv: Åtgärd

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Clicks
sv: Klick

en: Stats
sv: Statistik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Apply
sv: Applicera

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Offset
sv: Kompensera

en: Click
sv: Klicka

en: Sent status
sv: Status för skickande

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -
