Simplenews Stats (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: View
pt: Mostrar

en: Mail
pt: Correio

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Count
pt: Contagem

en: Clicks
pt: Cliques

en: Authored on
pt: Criado em

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Sent status
pt: Estado do envio

en: Entity ID
pt: ID da entidade
