Simplenews Stats (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
