Simplenews Stats (8.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Authored on
af: Geskep op

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
