Simplenews Stats (8.x-1.0-beta8) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: User
mg: Mpampiasa
