Simplenews Stats (8.x-1.0-beta12) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
