Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Date
gu: તારીખ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
