Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Count
nl: Aantal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Clicks
nl: Klikken

en: Stats
nl: Statistieken

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Click
nl: Klik

en: Sent status
nl: Verzendstatus

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -
