Simplenews Stats (8.x-2.0-beta5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Date
bn: তারিখ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
