Simplenews Stats (8.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Count
et: Arv

en: Desc
et: Kahanev

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -
