Simplenews Stats (8.x-2.0-beta5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Apply
sk: Použiť

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
