Simplenews Stats (8.x-2.0-beta8) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Date
ka: თარიღი

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: - All -
ka: - ყველა -
