Simplenews Stats (8.x-2.0-beta8) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Action
ps: چار

en: Date
ps: نيټه

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Count
ps: شمیر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
