Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Actions
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Mail
da: E-mail

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: Clicks
da: Klik

en: Stats
da: Statistik

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Deleted
da: Slettet

en: Apply
da: Udfør

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Offset
da: Forskydning

en: Sent status
da: Afsendelsesstatus

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -
