Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Stats
pl: Statystyki

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Detail
pl: Szczegół

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Sent status
pl: Status wysyłki

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -
