Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Action
te: చర్య

en: Date
te: తేదీ

en: View
te: చూడు

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Count
te: లెక్క

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
