simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: role
el: ρόλος

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
