simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: role
vi: vai trò

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
