simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: role
pt: grupo

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Debugging
pt: Depuração

en: Site default language code
pt: Código de idioma predefinido do sítio
