simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: role
es: rol

en: Language code
es: Código de idioma

en: Debugging
es: Depuración

en: Site default language code
es: Código de idioma predeterminado del sitio
