simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: role
id: pemeran

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Debugging
id: Pencarian bug

en: Site default language code
id: Kode bahasa default situs
