simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: role
et: roll

en: Language code
et: Keele kood

en: Debugging
et: Silumine

en: Site default language code
et: Saidi vaikimisi keelekood
