simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: role
nl: rol

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Site default language code
nl: Standaardtaalcode van de site
