simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: role
he: תפקיד

en: Debugging
he: איתור באגים
