simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Security
ca: Seguretat

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: role
ca: rol

en: Debugging
ca: Depuració

en: Site default language code
ca: El codi de la llengua predeterminada del lloc
