simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: role
pl: rola

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Site default language code
pl: Kod domyślnego języka witryny
