simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: role
sk: kategórie používateľov

en: Site default language code
sk: Predvolený kód jazyka
