simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Security
pt: Segurança

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: role
pt: papel dos usuários

en: Debugging
pt: Depurando
