SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: edit
af: redigeer
