SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: edit
cy: golygu

en: Custom
cy: Addasu
