SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: edit
da: redigér

en: Custom
da: Tilpasset
