SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
