SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: edit
eo: redakti

en: Custom
eo: Propra
