SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: edit
et: muuda

en: Custom
et: Kohandatud
