SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: edit
fr: modifier

en: Custom
fr: Personnalisé
