SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: edit
uk: редагувати

en: Custom
uk: Власний
