SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: edit
ar: تحرير

en: Custom
ar: مخصص
