SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: edit
be: рэдагаваць

en: Custom
be: Паводле настроек
