SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས
