SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: edit
fa: ویرایش

en: Custom
fa: سفارشی
