SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: edit
hu: szerkesztés

en: Custom
hu: Egyéni
