SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: edit
is: breyta

en: Custom
is: Sérsniðið
