SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: delete
it: elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: edit
it: modifica

en: Custom
it: Personalizzato
