SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Custom
ku: درووستکراو
